- Advertisement -

529 raste të reja me Covid-19, rritet numri i të vdekurve në Kosovë

503 TË SHËRUAR DHE 529 RASTE ME COVID-19! Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën...
dimanche, avril 11, 2021

Vendet e prekura me Covid-19, numëri total:

Albania
128,155
Vendet e prekura me Covid-19, numëri total:
Updated on April 11, 2021 3:20 pm

Latest news

- Advertisement -

Politics

- Advertisement -

Coronavirus Pandemic

- Advertisement -

Must Read

- Advertisement -

Education

- Advertisement -

Health