Connect with us

Ballina

398 gjoba për mosrespektim të masave anti-Covid

Published

on

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve në qytete të ndryshme të Kosovës, ka shqiptuar 398 tiketa në bazë të ligjit Covid – 19.

Policia po ashtu ka shqiptuar 1158 tiketa trafiku.

Ndërkohë, bëhet e ditur se gjatë 24 orëve kanë ndodhur edhe 22 aksident trafiku me të lënduar.

Si dhe 41 aksident trafiku me dëme materiale.

Continue Reading
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com