Connect with us

Ballina

Babai raporton zhdukjen e të birit

Published

on

Një qytetar ka raportuar se i biri i tij është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Rasti ka ndodhur në Leposaviq të premten.Rasti, i cili po trajtohet si person i humbur, është duke u hetuar.


LAJM I FUNDIT
Continue Reading
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com