Connect with us

Ballina

Daut Haradinaj ka një thirrje për deputetët e Kuvendit të Kosovës

Published

on

Kandidati i AAK-së për kryetar të Prishtinës, Daut Haradinaj, u ka bërë një thirrje deputetëve të Kuvendit të Kosovës që të nxjerrin një vendim për faljen e gjobave.

Haradinaj përmes një shkrimi në Facebook u kakërkuar atyre nxjerrjen e një vendimi për faljen e gjobave për të gjitha kategoritë biznesore që u gjobitën gjatë pandemisë.

Ja shkrimi i Haradinajt:

Të nderuar ish-kolegë deputetë,

Ju bëj thirrje që të nxirrni një vendim për faljen e gjobave për të gjitha kategoritë biznesore që u gjobitën gjatë këtyre 15 muajve.

Përtej politikave ditore, merreni një vendim të drejtë dhe dëshmoni unitet në përkrahje të qytetarëve tanë.

Continue Reading
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com