Connect with us

Ballina

Kandidati i VV-së për deputet largohet nga partia: “Rahatoni ju familjarët e juaj qaty në qeveri”

Published

on

Kandidati i LVV-së për deputetë në zgjedhjet e fundit, Liri Loshi është larguar nga partia.

Loshi u largua për arsye të punësimeve familjarë që po bëhen, transmeton Indeksonline.

May be an image of 1 person
Ai në postimin e tij tha se VV po e trashë nepotizimin me punësimet që po i bën.

Postimi i plotë:
Rahatoni ju familjarët e juaj qaty në qeveri e ne po i mbajmë sytë mbyllur. Kur të kryhet loja, tregoni! Mirë e keni nisë boll. Dy gjera që jemi zotu me i luftu kanë qenë korrupsioni dhe nepotizmi. Ju e keni nisë prej kësaj të dytës, veçse jo me e luftu, por me e trashë. Babai im thoshte: puna mbarë pa mua!


Tweet

Continue Reading
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com