Connect with us

Ballina

Ministri i Mbrojtjes së Shqipërisë viziton Ministrinë e Mbrojtjes së Kosovës

Published

on

Ministri i Mbrojtjes të Republikës së Shqipërisë, Niko Peleshi do të qendrojë sot për një vizitë në Republikën e Kosovës ku do te vizitoj Ministrin e Mbrojtjes.

Ministrinë Peleshi do ta pres Ministri i Mbrojtjes i Republikës së Kosovës Armend Mehaj me stafin e lartë të Ministrisë dhe FSK-së.

Pas takimeve  të dy ministrat do të kenë prononcim për media.

Takimi mbahet tek ndërtesa e Ministrisë së Mbrojtjes, ora 10:30.

Continue Reading
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com