Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by whitelisting our website.

Musliu: Kur ndalet PDK, ndalet Kosova!

Musliu: Kur ndalet PDK, ndalet Kosova!mytopnews.ch

Advertisement

LAJME

Deputetja nga radhët e PDK-së, Ganimete Musliu, tani ka filluar takimet për fushatën zgjedhore këtë e konfirmoi përmes një postimi në Facebook, përcjell “Bota sot”.

Advertisement

Ajo ka thënë se bashkëudhëtuam 21 vjetë bashk dhe sot jemi më të përkushtuar se kurr më parë për Kosovën shtet.

Advertisement

Tutje ka shtuar se kur ndalet PDK, ndalet Kosova.

Advertisement

Postimi i plotë:

Advertisement

21 vjete bashkeudhetuam dhe sot jemi me te perkushtuar se kurr me pare per Kosovën shtet me dinjitet!

Advertisement

Kur ndalet PDK, ndalet Kosova!

Advertisement