Connect with us

Ballina

“Pampurat” e Fushë Kosovës vazhdojnë festën edhe në qytet pasi morën titullin kampion (VIDEO)

Published

on

Klubi Futbollistik Fushë Kosova ka siguruar të shtunën edhe zyrtarisht kalimin në një rang më të lartë të garave në futbollin kosovar.

“Pampurat”, si kampion të Ligës së Dytë, nga viti i ardhshëm do të garojnë në Ligën e Parë.Ata sot fituan titullin kampion dhe pas festës zyrtare në stadium, tifozët vazhduan atë edhe në qytet.


LAJM I FUNDIT
Continue Reading
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com