Connect with us

Lajme

“Po të isha kryeministër, moti do e kisha kthyer Çakorrin dhe do liberalizoheshin vizat”

Published

on

“Po të isha unë kryeministër, moti do e kisha kthyer Çakorrin dhe do liberalizoheshin vizat”

Ramushi

Maliq Cakaj: Po, patjeter dota falshe edhe Bjeshkën e Belegut, e vizat do te ndodhshin bile deri ne fund te shekullit!

Avdush Thaqi: O boll ma more ramush se bajat je kah bon me keto, sa shampanjen e qel per liberalizimNaser Rashiti, Zot na fale per mekatet tona!

Yzi Ahmeti: O me rrena në gjenet nuk shkohet o Ramush, se ai nalt më ba me t’denu e len krejt kapitalin që e ke uzurpu.

Elidon Qoku: Ky eshte nga ata politikan qe jan dashuru me karriken e poteren..ka nostalgji i shkreti

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Votre adresse e-mail ne sera pas publiée.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com