Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by whitelisting our website.

Reja e Shkurte Fejzës lajmërohet nga vendi i punës, kështu është veshur e rregulluar sot

Shkurte Fejza është këngëtarja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare.

Advertisement

Ajo përveç për me këngët e saj është e përfolur edhe për jetën e saj private, shkruan ORAinfo.

Advertisement

Advertisement

Po aq e përfolur sa ajo po bëhet edhe reja e saj, Erza.

Advertisement

Advertisement

Ajo u bë shumë e njohur dhe e dashur për publikun, për një kohë të shkurtër.

Advertisement

Në foton e fundit ajo po duket shumë bukur dhe janë flokët e gjata që morën tërë vëmendjen.

Advertisement

Si gjithmonë edhe sot Erza është veshur e rregulluar me shumë stil./ORAinfo/

p data-revive-zoneid=”4″ data-revive-id=”b4a7c49f3a3ff04048ce2ff39a709417″>p>

Komento:

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*

code