Connect with us

Ballina

Vali Corleone i mërzitur, tregon se i ka ngordhur macja e tij 20 mijë dollarëshe

Published

on

King Valentino Corleone i ci është liruar para disa ditësh nga paraburgimi ka folur për përvojën e tij në burg.

Ai në Express Rozë ka treguar se është i mërzitur për një ngjarje që i ka ndodhur maces së tij, që ai thotë se kushton 20 mijë euro.“Macja ime është e racës Leopar “Savana cat”, ma e shtrenjta në botë, 20 mijë dollarë. Në lagje i ishin afruar 7 qenë dhe me të 7 ishte duke ba luftë, po të ishin 2-3 i kishte mytë po me 7 pak problem”, shprehet ai.


LAJM I FUNDIT
Continue Reading
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com